Binance обмежить операції з українською гривнею через 2 платіжних постачальників
Криптобіржа Binance припинить обробку транзакцій з українською гривнею через дві платіжні платформи пізніше в березні. Цей крок є наслідком попереднього призупинення депозитів та зняття коштів за допомогою банківських карток у національній валюті України.
Українські користувачі втрачають більше фіатних опцій для торгівлі на криптовалютній біржі Binance
Провідна світова біржа цифрових активів за обсягом торгів Binance заявила в понеділок, що покупки в українській гривні через цифрові гаманці Settlepay і Advcash будуть недоступні, починаючи з 21 березня.
«Наразі відкриті зняття з Settlepay, і ви можете виводити фіатну валюту на свій гаманець, комісія за зняття становить 0%», — зазначила платформа в повідомленні для своїх українських користувачів, опублікованому на Telegram і Twitter.
Фіатні депозити та зняття коштів за допомогою банківських карток та інші платіжні сервіси призупинені на всій території України, нагадали на біржі. Заходи пов’язані з обмеженнями, введеними Національним банком України, пояснили його представники раніше в березні.
Окрім Binance, провідна українська криптобіржа Kuna також визнала перебої. Його засновник Майкл Чобанян прокоментував, що це може бути пов’язано із зусиллями уряду в Києві проти відмивання грошей та ухилення від податків через онлайн-сайти азартних ігор.
«Це рішення пов’язане з боротьбою з нелегальним гральним бізнесом, і, на жаль, воно також вплинуло на криптовалютні біржі», — підтвердила Binance в останній заяві.
Глобальна криптокомпанія також повідомила українських трейдерів, що вони можуть продавати гривню спотовими парами або конвертувати її в будь-який актив без комісії. Крім того, він запропонував використовувати його однорангову платформу для обміну криптовалютою та фіатними грошима безпосередньо з іншими користувачами Binance.
Криптовалюти стали порятунком для багатьох українців та їхньої країни в умовах триваючої війни з Росією. Нещодавній звіт розвідки про блокчейн показав, що країна, яка зазнала вторгнення, зібрала понад 212 мільйонів доларів для фінансування своїх військових заходів і заходів з надання допомоги за допомогою криптовалютних пожертвувань, на які, за словами Чобаняна, вплинуть накладені урядом обмеження щодо гривні.
Як ви думаєте, чи скоро будуть зняті обмеження на гривневі транзакції на криптобіржах? Розкажіть нам у коментарях нижче.