Україна тимчасово призупинила використання своєї національної валюти, гривні, за допомогою банківських карток для фіатних депозитів і зняття коштів на криптовалютних біржах. Хоча цей крок одразу вплинув на те, як інвестори переміщують кошти на біржі та з них, Binance нагадав користувачам про те, як однорангові (P2P) послуги стають у пригоді під час торгівлі криптовалютами.
Після тимчасового призупинення центральним банком України криптобіржі, такі як Binance та Kuna, зробили офіційні оголошення, в яких повідомили інвесторам про незручності. Майкл Чобанян, засновник місцевої криптобіржі Kuna, визнав збій у роботі сервісу. Однак він сказав що пояснить нюанси розвитку подій пізніше.
Чобанян також зазначив, що такі регуляторні рішення не впливають на екосистему Bitcoin (BTC), і додав, що:
«Щодо гривневої картки та введення/виведення на біржу. Так, не працює… Шукаємо виходи із ситуації, під загрозою зупинки всього українського крипто/карткового гривневого ринку [translation]».
Binance визнала проблему, оскільки регулятори призупинили використання гривні на криптобіржах. Однак у Binance було альтернативне рішення:
«Ми пропонуємо використовувати сервіс P2P, щоб ви могли продовжувати комфортно користуватися Binance».
Криптобіржа скористалася нагодою, щоб повідомити користувачам, що послуги P2P дозволяють користувачам обмінювати криптовалюти та фіатні валюти безпосередньо з іншими користувачами, не потребуючи посередників, таких як банки.
Пов’язане: Binance «не планує звільнень», 500 посад буде заповнено в першому півріччі
Позиція України щодо боротьби з криптовалютою є шоком, враховуючи, що з початку Російсько-український конфлікт.