ChatGPT Bing від Microsoft: як зараз приєднатися до списку очікування

Корпорація Майкрософт додала штучний інтелект до свого браузера Edge і пошукової системи Bing, і він працює на основі тієї ж передової технології, яку OpenAI використовував для створення ChatGPT. Ви можете зареєструватися, щоб приєднатися до списку очікування ChatGPT Bing, і в цьому посібнику ми покажемо вам, як це зробити.

Як отримати доступ до Bing ChatGPT

Щоб приєднатися до списку очікування ChatGPT Bing, виберіть Приєднатися до списку очікування на bing.com/new. Вам потрібно буде вказати адресу електронної пошти, і Microsoft повідомить вас, коли ви зможете отримати доступ до нової пошукової системи. Перша хвиля запрошень ChatGPT Bing уже надійшла, тож якщо ви зареєструєтесь зараз, у вас є хороші шанси незабаром отримати доступ.

Проте ви все ще можете випробувати нову пошукову систему на основі штучного інтелекту. Перейдіть до Bing і натисніть вкладку «Чат» угорі. Далі у вас відкриються Bing інструкції, як отримати доступ до чату прямо зараз:

Приклад Бінг-Чату.

Після натискання на кнопку “Access the new Big faster”, з’явиться вікно з детальними умовами. Наскільки швидко доступ прискорюється – невідомо. Приорітет видачі доступу:

  1. Громадяни обраних розробником країн. США та інші англомовні країни.
  2. Люди із швидкої черги інших популярних мов.
  3. Решту людей-носіїв популярних мов.
  4. Решта світу.

Поки план виглядає так, хоча невідомо чи буде ця функція платною в майбутньому.

Скільки це коштує?

Поки що не було жодної згадки про стягнення плати за нові функції ШІ Bing. Корпорація Майкрософт уточнила, що реклама є частиною досвіду з самого початку, і поки що вона не планує стягувати плату.

Тим часом OpenAI нещодавно запустив свій ChatGPT Plus на основі підписки, щоб допомогти компенсувати високі витрати, пов’язані з лавиною нових користувачів. Якщо заява Microsoft про те, що вона навіть краща за ChatGPT, виявиться правдою, це буде чудово.

Хочеться уточнити, що вартість одного пошуку в Bing з використанням чату, зросте. А отже пошуковик буде приносити більше збитків для Microsoft. Експерти твердять, що компанія готова піти на такий крок, оскільки головна ціль – збільшити вартість пошуку для Google (які теж заявили про інтеграцію чату в пошук).

Чи буде кращим Bing Chat від ChatGPT?

Так, оскільки Microsoft купила компанію OpenAI разом із її технологіями. Тобто, BingChat працюватиме на найсучаснішій моделі, яка вже більш конкурентна і може хоч якось протистояти ШІ від Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *