Терренс А. Даффі, голова правління та генеральний директор провідного ринку деривативів Chicago Mercantile Exchange (CME), повідомив, що його компанія помітила деяке зростання попиту на свої криптопродукти з листопада.
Під час нещодавнього інтерв’ю Closing Bell CNBC Даффі зробив це відкриття, коли його запитали про стан інституційного попиту на його ф’ючерсний продукт Bitcoin.
CME реєструє зростання криптопродуктів
Виконавчий директор CME вважає, що ринкові умови у 2022 році могли вплинути на інституційний попит на його продукти.
Через крах екосистеми Terra в травні, неплатоспроможність FTX у листопаді та низку банкрутств, які послідували за цим прикладом, багато критиків могли подумати, що інституційний інтерес до криптоактивів значно зменшиться.
Однак Даффі виявив, що все було навпаки, оскільки попит на криптопохідні продукти CME різко зріс з листопада.
«Дійсно було цікаво, що відбувається з біткойнами після того, як ми побачили, що сталося наприкінці минулого року з деякими проблемами, які відбуваються в галузі. Вся криптоіндустрія начебто постраждала, а потім ми побачили, що в листопаді, грудні в наших торгах почався підйом, який продовжується і тут», — сказав генеральний директор.
Даффі висловив думку, що довіра клієнтів до CME також могла сприяти збільшенню продажів. Через відсутність нормативної чіткості в криптоіндустрії та її організаціях клієнти можуть вибрати регульовані ринки, такі як CME.
«Я думаю, що люди дивляться на регульований ринок, особливо на інститут. Ви знаєте, якщо ми будемо торгувати цим матеріалом, ми будемо торгувати ним на регульованій біржі, як-от CME. Таким чином, ми фактично побачили підйом наших криптопродуктів, тому ми дуже задоволені цим», – додав він.
2022 рік був найкращим роком в історії CME
Тим часом, незважаючи на інтенсивну крипто-зиму, CME виявила під час конференції про прибутки за четвертий квартал 2022 року 8 лютого, що минулий рік був найкращим в історії компанії, оскільки він зафіксував значне зростання.
Фінансові продукти компанії сприяли зростанню: дохід зріс на 5,27% з 2021 року до 1,21 мільярда доларів США, а прибуток на акцію – рекордний 1,92 долара США.