ЕКСПЕРИМЕНТ: Як “прикрити” нелегальний бізнес

1877

Опубліковано: 19 Січня 2017

Жителі будинку по вулиці Шкільній вже декілька років обурені пунктом прийому вторсировини, який знаходиться прямо у їхньому дворі.

За інформацією з кадастрової карти ця земельна ділянка з 2007 року знаходиться в оренді у ТОВ “Інтер-строй плюс”, яку визнали банкрутом ще в 2011 році. Тобто це підприємство юридично не може вести господарську діяльність, тому міськрада мала б розірвати договір оренди ще 6 років тому. Проте, вони зробили це значно пізніше – в серпні 2016. Зараз на цій ділянці будь-яка господарська діяльність є де-факто нелегальною.

Як стало відомо після виклику поліції, відкрив пункт прийому вторсировини приватний підприємець Денис Добродуб. За його словами, ТОВ “Інтерстрой-плюс” передали йому цю земельну ділянку в безоплатне спільне користування.

Денис Добродуб чомусь відмовився надавати документи працівникам патрульної поліції та журналістам. Саме тому журналісти Громадського Запоріжжя звернулись до нацполіції для перевірки діяльності пункту прийому вторсировини. Як закінчилась перевірка поліціянтів дивись у сюжеті.