Fish ‘n’ Nudge

8/ 10
Fish 'n' Nudge
Інформація про гру
 • Назва Fish 'n' Nudge
 • Провайдер Push Gaming
 • Барабани / Rows 5 / 4
 • Ліеії Виплат 20
 • RTP 96.4%
 • Дикі символи
 • Безкоштовні обертання
 • Progressive
 • Доступна на телефонах
Плюси
 • Гнучкість ставок
 • Функція Push Bet
 • Високий RTP
 • Оригінальна ігрова механіка
Мінуси
 • Складність розуміння для тих, хто незнайомий з Пуш Геймінгом
Де грати Riobet Казино

100% Бонус на Депозит + 50 FS

Грай на реальні гроші

Зв’язок між онлайн-слотами та риболовлею настільки популярний, що вони стали майже симбіозом. Або паразитичне, залежно від вашої точки зору. Може знадобитися докторська дисертація, щоб з’ясувати, чому ці дві, здавалося б, не пов’язані між собою теми так тісно переплелися і чому кожен другий постачальник софту і його вудки з ентузіазмом підхоплює цю ідею. Звісно, ми можемо переосмислювати ситуацію, і, можливо, це просто тому, що рибальські слоти є (або можуть бути) розвагою, і крапка. Давайте поки що відкладемо філософські роздуми вбік і зануримося в черговий рибальський слот, де рибні призові символи можна збирати за допомогою сіток або рибалок – в основній грі або бонусному раунді, де безкоштовні обертання надаються необмежену кількість разів.

Fish ‘n’ Nudge розроблений студією Push Gaming, яка здобула вражаючу репутацію завдяки випуску солоних слотів Razor Shark та Razor Returns. Під час нашого огляду ви можете помітити деякі зв’язки між цими трьома іграми – хоча й слабкі, оскільки Fish ‘n’ Nudge пропонує унікальну форму гри. За традицією, дія Fish ‘n’ Nudge відбувається в соляному розчині, більша частина екрану зображує підводну сцену з фрагментом поверхні вгорі. Бульбашки дрейфують вгору, водорості хвилюються, а на задньому плані лунає розслаблююча підводна мелодія, під яку веслує собачка – різкий контраст з вибухом енергії, який може статися, коли випадають символи розкиду.

Fish'N'Nudge геймплей

Час робити ставку, тобто зробити ставку від 10 в.о. до 100 фунтів стерлінгів/євро і вибрати, чи активувати ставку Push Bet чи ні. Ця ставка збільшує ставку на 20%, збільшуючи шанс виграшу на 42%. Якщо вимкнути цю ставку, то стандартний ВПС Fish ‘n’ Nudge становить 96,4%, а якщо увімкнути її, то цей показник зростає до 96,41%. В обох сценаріях математична модель має середню волатильність, хоча після проходження гри стало зрозуміло, що гра працює на дуже волатильній математичній моделі, а не просто на середній (хоча через обмежену кількість сесій це може бути важко визначити). Гра відбувається на 5-барабанній ігровій матриці з 4 рядами на барабані та 20 лініями для оцінки виграшів.

Морські мушлі складають 4 низькооплачувані символи, за ними йдуть 2 символи гачка, риба, вудка та ящик зі снастями. Виграшна комбінація з 5 символів, що складається з мушель, збільшує ставку в 1-1,5 рази, гачки – в 7,5-10 разів, а останні 3 символи приносять до 20-40 разів більше ставки. Символ рибалки з’являється на всіх барабанах і має таку ж цінність, як і ящик зі снастями, коли приносить виграш. Однак рибалка також є диким символом, тому він замінює всі інші символи, окрім символу розкиду та символу сітки.

Fish ‘n’ Nudge: Особливості слоту

Рибалка також може відігравати певну роль у зборі миттєвих призових значень символів риби, але це не єдиний спосіб їх зібрати. Символи сітки відіграють найважливішу роль у збиранні символів риби, які присутні як в основній грі, так і в раунді безкоштовних обертань.

Символ сітки

Символи сітки – це накладки, які обрамляють позиції символів, коли вони з’являються на сітці. Вони присутні на кожному барабані по 4 символи в основній грі та у фріспінах. Подібно до символів Mystery Seaweed у Razor Shark, після підрахунку виграшів і натискання кнопки обертання, символи сітки зміщуються на 1 позицію вниз під час обертання барабанів. Цей процес триває доти, доки на барабанах не залишиться жодної сітки.

Символи риби

Символи риби не лише приносять виграші на лінії, але й приносять призи від 0,5 до 1 000 разів більше ставки. Миттєвий приз, пов’язаний із символами риби, нараховується, коли символ риби потрапляє на символ сітки. Символ риби схожий на той, що зверху тільки без сітки.

Символ рибака

Символ рибалки – це одночасно дикий символ і символ миттєвої виплати призу. Якщо символ рибалки потрапляє на символ сітки, всі миттєві призи, пов’язані з символами риби в полі зору, зараховуються незалежно від того, чи знаходяться вони в сітці, чи ні. Коли символи риби та символ рибалки потрапляють у сітку, миттєвий приз за символ риби нараховується навіть після того, як він буде зібраний символом рибалки.

Безкоштовні обертання

В основній грі, коли випадає 3, 4 або 5 символів розкиду, починається раунд безкоштовних обертань зі стартовим множником 1x, 10x або 25x відповідно. Символ сітки починає раунд безкоштовних обертань, що охоплює барабани 2 і 4. Під час кожного обертання символи сітки зміщуються на 1 позицію вниз. За кожне таке переміщення множник збільшується на +1. Множник застосовується до миттєвих призових виграшів за символ риби. Можуть випасти нові символи сітки, і раунд безкоштовних обертань закінчується, коли на екрані не залишиться жодного символу сітки. Останній поштовх вниз не збільшує множник.

Бонусна покупка

Натискання кнопки із зірочкою відкриває чотири варіанти бонусної покупки:

 • Безкоштовні обертання, викликані 3 скатерами, з початковим множником 1x на 42x ставку (RTP 96,23%).
 • Безкоштовні обертання, викликані 4 скатерами, з початковим множником 10x для 87x ставки (RTP 96,99%).
 • Безкоштовні обертання, викликані 5 скатерами, з початковим множником 25x за ставку 163x (RTP 96,25%).
 • Безкоштовні обертання, що запускаються випадковою кількістю скатерів, за 100x ставку (RTP 96,7%).
Fish n Nudge bonus buy

Fish ‘n’ Nudge: Вердикт по ігровому автомата

Можливо, Push Gaming не є водяниками чи водяницями рівня Pragmatic Play/Reel Kingdom та їхнього надзвичайно популярного феномену Big Bass Bonanza, але Fish ‘n’ Nudge — це не перший раз, коли Push Gaming мочить ноги в морі. Однак Fish ‘n’ Nudge — це перший випадок, коли Push Gaming використовує механіку миттєвого збирання призів. Як і можна було очікувати від такої творчої студії, як PG, команда придумала досить унікальний спосіб розгортання механізму збору. Ми кажемо, що досить унікальний, тому що, хоча він не прилипає до методу Fishin’ Frenzy, як клей, він змішує елементи таємничих символів Razor Shark/Razor Returns у формі морських водоростей.

Як і ці ігри, Fish ‘n’ Nudge також була біса нестабільною. Бонусні раунди можуть бути дуже влучними або пропущеними. Неважко помітити, що це викликає інтерес серед гравців, які купують бонуси. Купівля не є обов’язковою, оскільки технічно Push Bet також допомагає запустити цю функцію, але те, як множник виграшу починається на набагато вищих рівнях, коли їх активують 4 або 5 символів розкиду, робить їх набагато більш бажаними. Максимальний виграш для таких ігор також високий, якщо ставка в 10 000 разів. Однак шанувальники ігор Big Bass Bonanza, скажімо, більш звичайні гравці, можуть не оцінити додатковий укус Fish ‘n’ Nudge. Fish ‘n’ Nudge виглядає як, і ми тут говоримо дуже широко, як гра, яка розподіляє або низькі, або високі прибутки та менше влучень у середній смузі, ніж звичайна гра з миттєвим збором призів. Зберігаючи це, коли Fish ‘n’ Nudge об’єднує свої ігрові компоненти та запускає, результати адреналізації можуть бути неймовірно хорошими.

Це був цікавий рік для Push Gaming. Студія випустила видатні подальші дії та випустила кілька чудових нових слотів, а також намагалася розширити свою базу шанувальників, випустивши, мабуть, більш масові ігри, як-от 10 Swords із елементом 9 Masks, Goat Getter, перший слот Push Gaming із розсіяними оплатами. , а тепер Fish ‘n’ Nudge, який йде після сектору миттєвих грошових призів на тему риби. Відповідаючи своїй формі, Push Gaming розробила слот, який розважає в унікальний і потенційно захоплюючий спосіб, хоча такий, який може стати шоком для гравців, які очікують простого досвіду типу «Fishin’ Frenzy».

Де грати