Основу майбутніх глобальних правил криптографії буде сформовано на новому узагальнюючому документі, спільно розробленому Міжнародним валютним фондом (МВФ) і Радою фінансової стабільності (FSB), оголошеною Індією як членом Групи 20 (G20). ) Президентство в Бангалорі в суботу.
Оголошення було зроблено після трьох днів зустрічей в Індії між 20 найбільшими економіками світу, спільно відомих як G20, на яких створення глобальної нормативно-правової бази для криптовалют було пріоритетом.
Очікувалося, що дискусії, що відбулися між міністрами фінансів G20 і керівниками центральних банків, окреслять шлях для глобально скоординованих правил криптовалюти.
Узагальнюючий документ буде подано під час головування Індії у G20, кульмінацією якого стане вересень, коли Індія приймає лідерів G20 з усього світу, заявила міністр фінансів Індії Нірмала Сітхараман під час прес-конференції.
Відповідаючи на запитання, чи досягнеться консенсус щодо глобального регулювання криптовалюти, яке Індія віддала пріоритету під час свого президентства у G20, Сітхараман сказав, що «перш за все ми проходимо процес вивчення, щоб вони могли обговорюватися з інформацією».
«Щось повинно виникнути», — додав Сітхараман, згадуючи про очікуваний документ ФСБ у липні, який призведе до узагальнюючого документа до вересня.
Сітхараман також сказав, що керуючий центральним банком Канади попередив інших членів про те, що криптоактиви не повинні отримувати «регуляторний знак схвалення» без добре продуманого підходу та основи для впровадження.
«Світовий банк заявив, що погляди всіх країн, що розвиваються, також повинні бути включені до будь-якої (криптографічної) політики», — додав Сітхараман.
Керівник Центрального банку Індії Шактіканта Дас сказав, що минулого року країни Великої двадцятки відбулися помітні зміни у сприйнятті криптоактивів, що призвело до краху кількох великих криптокомпаній, у тому числі FTX, і глобального поширення. Існує широке визнання ризиків, пов’язаних із криптоактивами, сказав Дас.
Детальніше: Індія обмежила криптовалюту. Що він робитиме зі своєю потужністю G-20?