Місто з обмеженими можливостями. 7 серія. Понад мрією

1664

Опубліковано: 6 Грудня 2016

Громадське ТБ Запоріжжя представляє фінальну серію проекту «Місто з обмеженими можливостями».
Вона розповість про сильних духом людей, які власним прикладом можуть змотивувати та надихнути. Людей, які доведуть, що інвалідний візок – це не вирок.

Глядач трохи ближче познайомиться з акторами спектаклю «За декілька кроків від щастя» Віктором Карповим та Іриною Петровською. Подружня пара не перший рік займається танцями, незважаючи на те, що обоє пересуваються за допомогою інвалідних візків.
У жовтні чоловік та жінка подарували танок для відвідувачів «Запорізької книжкової толоки», де знаходилась і знімальна група проекту «МЗОМ»…
Також, героєм випуску «Понад мрією» став вже знайомий глядачу Олексій Чабанов. Влітку хлопець втілив свою давню мрію – стрибнув, сидячи у візку, з моста, на тарзанці.
Треба зауважити, що Олексій фактично став першим візочником в Україні, який зробив стрибок саме у візку. Принаймні, першим зафільмованим.

Поміж цих двох історій з’явиться і Еліна Околіт. Дівчина вперше спробує себе у ролі відеоблогера та поділиться власними рекомендаціями «Як подорожувати на візку». До речі, восени Еліна їздила до Києва, де реалізувала свою мрію. Яку? Дивіться у випуску.