Поліція проводить обшуки у Запоріжжі у справі щодо договірних футбольних матчів

3063

Опубліковано: 26 Червня 2018

Сьогодні зранку правоохоронці розпочали проведення другого етапу масштабної спецоперації по боротьбі з корупцією в українському футболі, повідомляє Forpost.

Як повідомляють у прес-службі Нацполіції, 30 санкціонованих обшуків одночасно проходять у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Сумській, Львівській, Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях.

Слідчі дії здійснюються в організаторів договірних матчів, колишніх та діючих футболістів, а також інших осіб, задіяних у злочинних схемах.

Досудове розслідування проводиться за ч. 4 ст. 368-3 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) та ч.1 ст. 369-3 (протиправний вплив на результати офіційних спортивних змагань) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що масштабна спецоперація, спрямована на виявлення осіб, причетних до організації «замовних» футбольних матчів, тривала більше року. В ході «рейду», що відбувся 22 травня одночасно у 10 областях, було задокументовано протиправну діяльність п’яти злочинних груп та 35 футбольних клубів, які були задіяні у корупційних «схемах» та причетні до вчинення злочинів більше ніж у 50 епізодах.