Правила та Умови

Загальні

Ці Загальні положення та умови («Угода») регулюють умови, згідно з якими ви можете використовувати та отримувати доступ до Hromadske-zp.tv («Сайт») та/або будь-яких послуг, які на ньому надаються. Отримуючи доступ або використовуючи Сайт і будь-які послуги, що надаються через Сайт («Сервіс»), ви цим заявляєте, гарантуєте та зобов’язуєтеся, що прочитали, зрозуміли та погоджуєтеся дотримуватися умов цієї Угоди, тим самим роблячи їх обов’язковими угоди між вами та нами, незалежно від того, чи є ви зареєстрованим користувачем нашого сайту.

Ця Угода поширюється на кожного відвідувача, користувача та інших осіб, які отримують доступ або використовують Сайт і/або Сервіс («Користувач(и)»).

Захист даних

Захист вашої особистої інформації дуже важливий для нас. Тому ми вживаємо відповідних заходів для захисту особистої інформації Користувачів, яку ми збираємо, зберігаємо або використовуємо. Перш ніж погоджуватися з цією Угодою, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності, щоб зрозуміти, як обробляється ваша особиста інформація під час доступу до наших Інтернет-сервісів або їх використання. Ця Політика конфіденційності включена до цієї Угоди шляхом посилання.

Права власності

Увесь вміст, опублікований Hromadske-zp.tv на Сайті (окрім вмісту, наданого користувачами), включаючи, без обмежень, зображення, фотографії, графіку, анімацію, відео, аудіо та текст («Вміст сайту»), належить Hromadske-zp.tv та/або його ліцензіарам і захищено авторським правом та іншими правами інтелектуальної власності або іншими правами власності. Цим ви визнаєте, що, використовуючи Сайт і будь-які Послуги, ви не отримуєте жодних прав на Вміст Сайту чи будь-яку його частину. Для копіювання та/або внесення змін до Вмісту Сайту або його частини, зокрема для комерційного чи рекламного використання, потрібен попередній письмовий дозвіл Hromadske-zp.tv. Створення або зміна копій (збережених або роздрукованих) думок, оглядів чи інших тверджень для особистого та некомерційного використання дозволяється за умови, що легенди чи інші посилання не будуть фальсифіковані чи видалені. Будь-яке інше копіювання, внесення змін, розповсюдження або публікація Вмісту сайту без попереднього письмового дозволу Hromadske-zp.tv заборонено.

Захист торгових марок

Марки та логотипи «Hromadske-zp.tv» не є товарними знаками. Використання або відображення цих торгових марок без посилання на Hromadske-zp.tv заборонено. Ніщо на Сайті не повинно тлумачитися як надання, непрямим шляхом, аварійним або іншим чином, будь-яких прав або ліцензії на використання будь-яких знаків «Hromadske-zp.tve» без попередньої прямої письмової згоди Hromadske-zp.tv.

Посилання на інші веб-сайти

Сайт може містити посилання та посилання на інші веб-сайти. Час від часу ми можемо на власний розсуд додавати або видаляти посилання на інші веб-сайти. Ці посилання надані для вашої зручності, і доступ до будь-яких таких веб-сайтів здійснюється на ваш власний ризик. Радимо ознайомитися з умовами використання, політикою конфіденційності та іншими правилами або застереженнями, наданими на цьому веб-сайті, перш ніж використовувати їх. Ми не переглядаємо, не затверджуємо, не контролюємо, не схвалюємо, не гарантуємо та не робимо жодних заяв щодо таких веб-сайтів. У жодному разі ми не несемо відповідальності за інформацію, що міститься на таких веб-сайтах, їхню діяльність або за використання чи неможливість використання вами таких веб-сайтів. Ви чітко звільняєте нас від будь-якої відповідальності, що виникає внаслідок використання будь-якого стороннього веб-сайту.

Обмеження відповідальності

Hromadske-zp.tv докладає розумних зусиль, щоб гарантувати, що інформація, доступна на Сайті, завжди є точною. Однак ми не можемо гарантувати, що така інформація буде бездоганною, і ми не несемо відповідальності за послуги, які ми пропонуємо як агенти третіх осіб, або за будь-який аспект відносин між вами та цією третьою стороною. Hromadske-zp.tv не несе відповідальності за будь-які помилки та упущення та залишає за собою право змінювати інформацію, специфікації та опис будь-якої переліченої Послуги. Без відступу від вищевикладеного погоджується та розуміється, що Сайт і Сервіс надаються на умовах «як є» та «з усіма недоліками» та без будь-яких гарантій чи умов, явних чи неявних.

Крім того, Hromadske-zp.tv не робить жодних заяв щодо придатності для певної мети будь-якого продукту чи послуги, згаданих на Сайті. Hromadske-zp.tv не дає жодних гарантій, що Сервіс відповідатиме вашим очікуванням, або що дані та вміст, отримані через Сайт і будь-який Сервіс, будуть точними, надійними чи актуальними, або що Сервіс буде доступний на безперервній, безпечній або безпомилковій основі. Незважаючи на те, що ми докладатимемо зусиль для виправлення помилок і упущень якнайшвидше після отримання повідомлення про них, ви визнаєте та погоджуєтеся, що використання Сервісу здійснюється на ваш розсуд і на власний ризик.

Порушення

Будь ласка, повідомляйте про будь-які порушення умов цієї Угоди за допомогою нашої форми Зв’язатися з нами.

Зміни Сервісу та цієї Угоди

Hromadske-zp.tv залишає за собою право в будь-який час і час від часу змінювати або припиняти, тимчасово або назавжди, Службу (або будь-яку її частину) з повідомленням або без нього. Ви погоджуєтеся з тим, що Hromadske-zp.tv не несе відповідальності перед вами чи будь-якою третьою стороною за будь-які зміни, призупинення або припинення Сервісу. Крім того, Hromadske-zp.tv може будь-коли змінити умови цієї Угоди. Якщо ми внесемо зміни в умови цієї Угоди, ми опублікуємо виправлену версію цієї Угоди на Сайті. Ми рекомендуємо вам часто відвідувати наш Сайт, щоб перевірити, чи внесено будь-які зміни до цієї Угоди. Щоб легше було визначити, чи були внесені будь-які зміни, ми опублікуємо дату останньої зміни Угоди у верхній частині сторінки. Продовження використання Сервісу після будь-якої такої зміни означає вашу згоду з новими умовами цієї Угоди. Якщо ви не згодні з будь-якою з цих умов, не використовуйте та не отримуйте доступ (або продовжуйте доступ) до Служби.

Загальні умови

Ця Угода разом із Політикою конфіденційності та будь-якими іншими юридичними повідомленнями, опублікованими Hromadske-zp.tv на Сайті, становить повну угоду між вами та Hromadske-zp.tv щодо використання Сайту та Сервісу. Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано недійсним судом компетентної юрисдикції, недійсність такого положення не впливає на дійсність решти положень цієї Угоди, які залишаються в повній силі. Жодна відмова від будь-якої умови цієї Угоди не буде вважатися подальшою або постійною відмовою від такої умови чи будь-якої іншої умови, і неспроможність Hromadske-zp.tv заявити будь-яке право чи положення за цією Угодою не означає відмову від такого права чи положення.

Ця Угода регулюється законодавством острова Мен без урахування принципів колізійного права, і будь-який спір, що виникає з цієї Угоди, має розглядатися виключно в судах острова Мен. Незважаючи на вищесказане, ніщо в цьому пункті не обмежує право Hromadske-zp.tv порушувати провадження проти вас у будь-якому іншому суді компетентної юрисдикції, а також провадження в одній або кількох юрисдикціях не перешкоджає провадженню в будь-яких інших юрисдикціях, незалежно від того, чи одночасно чи ні, в межах, дозволених законодавством такої іншої юрисдикції. Ви не маєте права передавати чи передавати свої права чи обов’язки за цією Угодою будь-якій третій стороні без попереднього письмового дозволу Hromadske-zp.tv.

Hromadske-zp.tv може переуступити цю Угоду повністю або частково на свій розсуд. Версія цієї Угоди англійською мовою є переважною версією у разі будь-яких розбіжностей між будь-якими перекладеними версіями.