В Запоріжжі провели екскурсію “Місцями корупційної слави”, – відео

3428

Опубліковано: 29 Травня 2018

27 травня активісти центру громадського контролю «Дій-Запоріжжя» провели вже другу за останні півроку екскурсію «місцями корупційної слави Запоріжжя».
Під час заходу всі бажаючи разом з активістами мали змогу перевірити обіцянки міської влади та переконатись що реальність відрізняється від сюжетів підконтрольних ЗМІ.

Серед локацій були одразу два дитячих садки: №169 по вул. Республіканській в Заводському районі та №217 по вул. Бочарова в Шевченківському районі Запоріжжя; будинок № 190 по проспекту Соборному,під’їзди в будинках №37а-в по вул. Історичній, 2 трамвайних переїзди: один – в Заводському районі Запоріжжя на перехресті вулиці Глазунова і Павлокічкаській, другий – в Шевченківському районі Запоріжжя на перехресті вул. Шевченка і 8 березня; та колегіум №98 по вул. Запорізькій, де восени минулого року відкрили відремонтований стадіон.

Щось з цього ремонтувалося, близькими представникам влади, фірмами, щось показово відкривалося заради піару, у деяких місцях роботи виконані неякісно, або не проводилися взагалі.