В Запоріжжі виявили звалище медичних відходів, – фото

2989

Опубліковано: 14 Червня 2018

Повідомлення про виявлення насипу небезпечних відходів надійшло від місцевого мешканця. Працівниками Комунарського відділення поліції спільно з представниками районної адміністрації та одного з місцевих підприємств відходи вилучено та вивезено для утилізації.

13 червня близько 09:00 до Комунарського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що по вулиці Новокузнецькій, біля модульного містечка на смітнику небезпечні відходи.

На місці події слідчо-оперативною групою у лісосмузі, приблизно на відстані 300 метрів від озера Малий Байкал, на ділянці виявлено насип із полімерних медичних шприців об’ємом 1, 2, 5, 10, 20 мл., крім того, у насипі виявлено скляні ємності з маркувальними наклейками.

Виявлені медичні шприці, а також ємності, порожні.

Поліцейськими спільно з представниками Комунарської районної адміністрації та товариства «Запоріжпромекологія» виявлений насип упаковано до пакетів з метою їх подальшого перевезення на промислову базу для утилізації.

За результатами проведеної роботи буде складено акт про утилізацію виявленого та вилученого, а також складено протокол комісії з виявлення відходів.