1 Березня
29 Лютого
28 Лютого
27 Лютого
26 Лютого

Всі проекти

Hromadske.Active

Проект про активні види спорту, якими можна зайнятись у Запоріжжі. Ведучі Анна Бобіно та Анатолій Остапенко щопрограми на собі випробовують два різні екстрим-заняття, в процесі діляться своїми враженннями.
Кожна серія проекту містить цінні підказки глядачам: де і коли можна зайнятись певним видом спорту в обласному центрі і скільки це коштуватиме. Та, звісно ж, в особах ведучих, закликає вести здоровий та активний спосіб життя.

Волонтери

Перший в Україні документальний серіал про життя волонтерів в форматі реаліті, де головними героями виступають люди, що покинули всі свої буденні справи заради підтримки воїнів на лінії фронту.
Журналіст Громадського ТБ Запоріжжя Павло Пашко з камерою в руках понад півроку прожив із головним героєм серіалу – волонтером із Запоріжжя Умідом Джуракуловим. Разом з ним побував в десятках міст, куди доправляється допомога бійцям ЗСУ та добровольцям. Глядач очима звичайного запорізького волонтера має змогу побачити напівзруйновані міста та села України одразу після обстрілів в зоні т.з. АТО, почути думки їхніх мешканців та військових, що боронять позиції України в цих місцях.
Фільм є напрочуд документальним і містить унікальні зйомки звичайного побуту волонтерів, який зазвичай залишається за кадром. Серіал Волонтери розкриває долю Людини з великої літери, Людини з великим Серцем.

Громадське.Weekend

поки наш Крим тимчасово окупований, журналісти Громадського ТБ Запоріжжя вирішили знайти йому альтернативу. При цьому, не обов’язково витрачати непід’ємні суми, купуючи путівки за кордон, адже весело та цікаво відпочити можна, не залишаючи рідну Запорізьку область. Ведучі Громадського ТБ Запоріжжя Катерина Маркова та Тарас Білка покажуть вам, де і як можна провести вікенд у рідному регіоні. Вони шукатимуть пригод у Бердянську та Василівці, розкриють таємниці справжнього українського Стоунхенджу та відвідають унікальні місця легендарної запорізької Хортиці.

Громадське.Бездоріжжя

Наші журналісти на прохання глядачів тестують стан покриття на дорогах міста та трасах обласного значення. Ведуча проекту Катерина Маркова влаштовує перевірки доріг області на відповідність прийнятим стандартам: заміряє вибоїни лінійкою, помічає ями балончиком із фарбою, більше того, – консультує автолюбителів, куди звертатись, аби дорожня ситуація в області поліпшилась.

Громадське.Вєлік

Проект про велосипед як хобі, велосипед як транспорт, велосипед як спосіб життя. Авторська програма Катерини Маркової, в якій професіонали, велолюбителі та новачки знайдуть усю необхідну інформацію про велостихію Запоріжжя. Як правильно обрати велосипед, якими маршрутами краще пересуватись у місті, аби не пошкодити свого двоколісного коня, всі велоакції, вимоги велосипедної громадськості міста, про велоекстрим, велопригоди, в тому числі за кордоном — у нашому екстремальному проекті.

Дебати
Політичний проект від Громадського ТБ Запоріжжя до виборів міського голови Запоріжжя-2015 року. Ведучий-модератор Тарас Білка в прямому ефірі проводить дебати за форматом Лынкольн-Дуглас з кандидатами на посаду міського голови обласного центру. Цінність проекту — в його унікальності для Запоріжжя: жодне з електронних ЗМІ обласного центру під час передвиборчої кампанії-2015 аналогічного проекту не робило.

Діти війни

Авторський проект Юлії Завади про дітей, яким через події на сході України довелося разом з батьками або, навіть, самостійно полишити свої домівки та переїхати до Запорізької області.
В програмі — історії малих українців різного віку, їхнє бачення подій, які призвели до кардинальних змін у їхньому житті. З якими думками діти дивляться у майбутнє, чи мають можливість повноцінного навчання та відпочинку після таких подій. Про великі зміни у житті маленьких людей – у проекті Громадського ТБ Запоріжжя.

Життя спочатку

Цикл історій від Юлії Завади про сім’ї, яким через неспокій на сході країни довелось переїхати до Запорізької області, фактично, тікати від війни. В програмі – переселенці з Криму, Луганщини та Донеччини розповідають про свій шлях до нового життя. Більшість людей залишали рідні міста швидко, покидаючи все, аби тільки врятувати себе та своїх рідних. На новому місці їм доводиться розпочинати все з нуля Як їм вдається не втрачати віри в майбутнє і знаходити сили й мужність жити далі – в нашому новому проекті.

Квартирник

Місце в якому демонструють творчість, котра суперечить поглядам масової культури, іноді суперечить політиці влади. Авторський проект Анастасії Сімової на Громадському ТБ Запоріжжя розкриває постатей контркультури, представників постмодернізму й особистостей, чиє життя й творчі досягнення схожі на літературні вигадки.

Комунальщина

Проект Громадського ТБ Запоріжжя, який має на меті виявити та ліквідувати прогалини в комунальній сфері міста. Ідея Анатолія Остапенка про висвітлення повсякденних проблем городян, пов’язаних з комунальними послугами, поступово переросла в повноцінний механізм з реагування та поліпшення стану ЖКГ у Запоріжжі. Нині проблеми та історії, що потрапили в об’єктив журналістів цього проекту майже стовідсотково знаходять своє вирішення.

Місто з обмеженими можливостями

Проект Слави Чиженка про людей з особливими потребами, що показує життя та виявляє проблеми, з якими стикаються люди з обмеженими можливостями. Головна героїня програми – 19-річна Еліна Околіт. Дівчина з 5-ти років пересувається в інвалідному візку, втім намагається жити активним життям, щодня долаючи непридатність Запоріжжя для інвалідів. В кожній серії проекту Еліна та інші запоріжці, що вимушені пересуватися за допомогою візків, звертатимуть увагу на речі, про які інші люди навіть не здогадуються та не помічають їх у повсякденному житті.

Місто.Бруд

Спецпроект Громадського ТБ Запоріжжя від Тараса Білки та Максима Щербини, покликаний показати найбільш засмічені місця обласного центру, привернути до них увагу громадськості та місцевої влади, а також привчити людей прибирати за собою.
У кожному випуску ведучі відвідують новий район міста та знаходять його “слабкі” місця, куточки, які потерпають від сміття. Головна ідея проекту – привернути увагу влади міста, до проблеми засміченості, що так гостро стоїть в обласному центрі.

Місто.Люди

Авторський проект Слави Чиженка. Запоріжжя та його надзвичайні люди. Цікаві історії про цікавих запоріжан. Їх захоплення, їх робота, їх життя. Дехто з них допомагає тваринам, дітям. Дехто – прикрашає наше місто. А дехто – ствоює художні шедеври світового рівня. Якщо хочеш знати, поруч з ким живеш, – дивись цей проект Громадського ТБ Запоріжжя.

Наші там
Спецпроект Громадського ТБ Запоріжжя про запорізьку діаспору в світі. Як живуть наші земляки там, чим дихають, чи цікавляться Україною, про що думають, чим займаються, чи вдалося успішне життя, за яким їхали.
Унікальність проекту — в тому, що його авторами є самі емігранти, колишні запоріжці, які прагнуть підтримувати зв’язки з Батьківщиною.

Незламні

Проект Павла Пашка. Герої фільму – звичайні волонтери та неурядові організації, які щодня намагаються забезпечити усім необхідним вимушених переселенців зі сходу, які не всюди змогли облаштуватися та потребують найнеобхіднішої допомоги. В докумантальному циклі програм — історії людей, що потребують підтримки та волонтери, які підставляють плчече тим, хто цього найбільше потребує.

Новости из пальца

Авторський проект Максима Щербини. Ведучий оглядає найбільш беззмістовні новини України. І, тим не менш, новини. Фірмова авторська іронія вкупі з винахідливістю авторів-героїв кожного випуску впродовж багатьох місяців щотижня піднімають настрій глядачам та ніби на щось натякають колегам-журналістам. Та, це, можливо, лише здається…

Журналістські розслідування

проект Громадського ТБ Запоріжжя викриває махінації та корупційні прояви в середовищі відомих та не дуже запоріжців.

Село Vie

Авторський проект Юлії Завади про сучасне українське село. Наша знімальна група подорожує селами Запорізької області, аби дізнатись чим нині живуть селяни, з якими проблемами стикаються, про що мріють та в яких сферах потребують підтримки. Герої програми — звичайні люди праці, що не бояться говорити про дійсний стан речей у селі, наші ж журналісти лише фіксують людські думки і показують запорізьке село як воно є.

ХТОSHOw

Політичний проект ведучого Анатолія Остапенка. Серія розгорнутих інтерв’ю з політиками Запоріжжя та області, які журналіст Громадського ТБ Запоріжжя проводить в прямому ефірі разом з колегами впливових видань Запоріжжя.

ЧИТАЙ ЩЕ

Програма журналіста Громадського ТБ Запоріжжя Максима Щербини. В ній автор дає рецензії своїх улюблених книг, заохочуючи глядачів провести час з стовідсотковою користю, підтвердженою самим ведучим. Проект можна вважати без перебільшення відеоблогом з популяризації читання як способу відпочинку.


Яндекс.Метрика