Запорізького депутата, який не вказав кредит у декларації на 3.5 млн грн перевірить нацполіція

3547

Опубліковано: 30 Травня 2018


Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Нацполіції аналіз, затверджений за результатами повної перевірки декларації Михайла Прасола, депутата Запорізької міськради. Він не дотримав вимог антикорупційного законодавства, подаючи декларацію за 2016 рік. Це може послугувати підставою для здійснення досудового розслідування.

Депутат не задекларував фінансові зобов’язання перед банком, що виникли на підставі кредитного договору з метою отримання коштів на придбання квартири у Запоріжжі. Загальна заборгованість депутата на момент звітної дати декларації становила 3,46 млн доларів.
Крім цього, сума заробітку та готівкові кошти різняться. Офіційна зарплатня депутата в юридичній компанії станом на 2016 рік становила 38 734 гривні на рік. «Готівкою» вказано 727 тисяч гривень.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України. У разі виявлення ознак такого правопорушення Національне агентство затверджує обґрунтований висновок та направляє його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.