Стрічка новин

16 Січня
15 Січня
14 Січня
13 Січня
12 Січня

Комунальщина #10. Приватне бомбосховище

«Комунальщина» – це проект Громадського ТБ Запоріжжя, який має на меті показати боротьбу звичайних людей з комунальними структурами.

В цьому випуску – історія мешканців будинку №171 по проспекту Леніна, що в самому центрі Запоріжжя навпроти приміщення міської ради.

Жителі обурені тим, що без їхнього відома невідомі люди змінили замки у підвальному приміщенні, де знаходяться комунікації. Більше того, жителі запевняють, у колишньому бомбосховищі площею у понад 100 квадратних метрів, вже почались будівельні роботи. Люди підозрюють, що підвал тихо, не спитавши їхнього дозволу, продали і тепер бояться, що майбутнє будівництво остаточно підкосить цей і без того пошматований бізнесменами дім у центрі міста.

Під час зйомок програми з’ясувалось, що будівельні роботи у колишньому бомбосховищі по Леніна, 171 таки розпочались. Жителів запросив на зустріч представник підрядника майбутнього будівництва, який запевнив, що має усі дозвільні документи для того, аби розпочати роботи.

Те, що бомбосховище в центрі міста таки змінило своє призначення підтверджують і в мерії. Заступник міського голови Запоріжжя Олексій Бородай показав нашим журналістам документи на приватизацію цього підвалу. 100 квадратів площі місто віддало у приватні руки ще 7 років тому, після чого ще тричі підвал був перепроданий. Втім, посадовець запевнив, нині всі будівельні роботи на цьому об’єкті заморожені до повернення зі столиці нинішньої власниці підвалу.

Всі деталі проблеми – у новому випуску проекту «Комунальщина» на Громадському ТБ Запоріжжя.

Поширити

Яндекс.Метрика