Відмова від відповідальності

Hromadske-zp.tv не несе відповідальності за будь-які помилки на цьому веб-сайті (включаючи пропуски чи неточні матеріали). Hromadske-zp.tv не несе жодної відповідальності за будь-які збитки, пов’язані з торгівлею чи інвестиціями, понесені відвідувачами Hromadske-zp.tv, навіть якщо вони є результатом помилок.

Весь вміст, написаний на цьому сайті, захищений авторським правом і не може бути відтворений без прямого дозволу Hromadske-zp.tv. Якщо буде виявлено, що матеріал відтворюється без дозволу Hromadske-zp.tv, Hromadske-zp.tv притягне до відповідальності залучені сторони в повному обсязі закону. Наведене вище положення не поширюється на будь-які канали RSS, які надає Hromadske-zp.tv, або на випадки, коли було надано явний дозвіл Hromadske-zp.tv.

Hromadske-zp.tv не несе відповідальності за матеріал, опублікований користувачами, окрім як прямого редактора “Hromadske Editor”.

Всі матеріали на сайті надані для ознайомлення і не закликають до гри, реєстрації та інших активностей в будь-яких казино.

Якщо ви не задоволені будь-якою з наведених вище умов, єдиним і виключним засобом захисту є припинення використання Hromadske-zp.tv.